Pagrindinis Istorija Augintiniai Vados Hendlerė Foto Kontaktai
     
   
  ISTORIJA  
   

Veislyno pradininkas buvo pekinukas Pikis. Pirkome jį prieš 15 metų su dokumentais, bet kaip vėliau paaiškėjo, dokumentai buvo padirbti. Su Pikučiu dalyvavome dvejose parodose. Paaiškėjus, kad mūsų mylimas Pikutis iš tikrųjų neturi jokių kilmės dokumentų, vėl nusprendėme įsigyti šunelį, tik šį kartą jau buvome atsargesni ir šuniuką rinkomės ne pagal skelbimą laikraštyje, o parodose patikusio šuns palikuonį. Taigi pirmas veislyno šuo su kilmės dokumentais buvo pekinų veislės kalytė Džesytė (DEMETER Kulverstukas). Džesytei atsivedus pirmąją vadą, kinologų draugijoje užregistravome veislyną "Čiobrelis". Pavadinimas "Čiobrelis" yra kilęs nuo vaistinės žolės, kurios arbatą tuo laikotarpiu visa šeima labai mėgdavome. Kaip vaistažolės, taip ir meilė gyvūnams gydo ligas.

Pirmoje veislyno vadoje gimė penki nuostabūs šuniukai, kurių vienas ilgą laiką dalyvavo parodose iki garbinko 14 metų amžiaus.Tai tikriausiai daugeliui, bent jau Lietuvos parodų lankytojų, žinomas Atulis (ATTU LINARIS Čiobrelis). Tokia buvo veislyno "Čiobrelis" istorijos pradžia. Su didžiausia meile prisimenu visus savo veislyne gyvenusius šuniukus. Tai buvo pekino veislės šuniukai: Ana, Tutis, Ako, Ceima, Baira, Cori, Žikas, Turtė, Deila, Rudi, taip pat rotveilerių veislės kalytė Nisa. Vienu gyvenimo laikotarpiu į parodas nebeeidavome, šuneliai, t.y. Vanessa (STEP AHEAD at StSanja) bei jos ir Rudžio (Joleth HONOURABLE ENVOY) sūnus Liuksas (LIUKSAS Čiobrelis) gyveno namuose, kaip mylimi namų šuneliai. Taip buvo iki tol, kol paaugo duktė Neringa ir susidomėjo kinologija. Taip šaltą 2004 metų žiemą, Neringutė iššukavo pasivėlusius šuniukus ir paprašė užregistruoti į LKD rengiamą šunų parodą. Paroda buvo sėkminga, kas sukėlė visos šeimos entuziazmą dalyvauti šunų parodose ir tai buvo veislyno "Čiobrelis" atgimimas. Neringa pradėjo dalyvauti Jaunųjų vedlių konkursuose ir nusipirko jorkšyro terjerų veislės kalytę Cimutę (INSPIRATION Betelgeizė). Taip veislynas pasipildė nauja veisle. 2005 metų vasaros pabaigoje "Čiobrelį" papildė vipetų veislės kalytėTrija (Boxing Helena's EPOSTRIA) iš vieno žymiausių pasaulio veislynu. Na, o 2006 metų vasarą šeimos narių padedama įgyvendinau savo seną svajonę ir įsigijau ši cu veislės kalytė Kristalę (Artemis MEGA WINNING BET), kuri atkeliavo į mūsų veislyną iš Filipinų. Veislynas aktyviai dalyvauja visose lkd rengiamose šunų parodose, šuneliai yra veisiami, įsigijami nauji esamos veislės atstovai.

Naujausias mūsų šeimos narys - jorkšyro terjeras iš vieno žymiausių pasaulio veislynų Du Domaine De Monderlay, iš Prancūzijos.

Už visą palaikymą, pagalbą, priėžiūrą ir supratimą, už šito puslapio sukūrimą ir priežiūrą, už veislyno prikėlimą naujam gyvenimui esu be galo dėkinga savo mylimiems šeimos nariams: tai vyrui Vytautui, dukrai ir hendlerei Neringai, sūnums Audriui ir Dainiui, ir jų gyvenimo draugėms Vitai bei Raimondai. Taip pat savo mylimai ir nenuilstančiai Mamai. Ačiū Jums visiems.

Savininkė,
Danutė Liutkuvienė

Pagrindinis Istorija Augintiniai Vados Hendlerė Foto Kontaktai