Pagrindinis Istorija Augintiniai Vados Hendlerė Foto Kontaktai
     
   
  HENDLERĖ  
   

 

Kiek tik save prisimenu mane visada supo šunys. Taigi be jų savo gyvenimo jau negaliu įsivaizduoti. Hendlingu susidomėjau tik į rankas paėmusi pavadėlį. Parodose visada būdavau šalia mamos, kuri statydavo mūsų šunis, jai padėdavau už ringo. Pirmą kartą jaunųjų vedlių konkurse sudalyvavau 1995 m. Tarptautinėje Baltijos Nugalėtojo parodoje Palangoje. Pirmas pasirodymas – pirma vieta! Noriu pabrėžti tai, kad tuo metu man buvo tik 3 metukai. Tuo metu jaunųjų vedlių konkursui didelių reikalavimų nebuvo, svarbiausia, kad šuo klausytų vedlio. Taigi tas laimėjimas buvo didelis paskatinimas man, kaip jaunajai hendlerei.  Ir toliau sėkmingai dalyvavau jaunųjų vedlų konkursuose su pekinais, kol mūsų veislyne neprasidėjo pertrauka nuo parodų.  O tą pertrauką nutraukiau aš. Kai man buvo 12 metų vėl pradėjau domėtis kinologija. Mamai vis dažniau pradėdavau kalbėti apie parodas, šunis. Mano akį visuomet traukė Jorkšyro terjerai. Susitarusi su tėvais dėl naujojo šuns, pradėjau ieškoti jorkšyro terjerų veislyno. Tada mano dėmesį patraukė Betelgeizės veislyne gimusi šuniukų vada. Taigi po keleto mėnesių mūsų šeimą papildė naujas narys- jorkė INSPIRATION BETELGEIZĖ, arba tiesiogCima. Galiu sakyti, kad ji buvo didelis žingsnis, žengiant Čiobrelio atgaivinimo kelyje. Kai Cima paaugo susiradau jaunųjų vedlių mokyklą Kaune.
2004 metų pabaigoje Čiobrelio veislyno komanda sugrįžo į šunų parodas. Aš taip pat sugrįžau į jaunųjų vedlių ringą. Nuo to laiko stengiamės ir toliau entuziastingai jose dalyvauti ir siekti geriausių rezultatų.
Lygiai po 10 metų, 2005 m. vasarą vėl tapau geriausia vedle tarptautinėje parodoje Baltijos Nugalėtojas.
2007 metais atstovavau Lietuvą Europos čempionate Zagrebe, Kroatijoje.
Dabar jau esu profesionali hendlerė, baigusi jaunojo vedlio karjerą. Per visus metus, kai dalyvavau jaunojo vedlio konkurse laimėjau daugybę apdovanojimų, patyriau nuostabių akimirkų ringe ir dabar su nostalgija žiūriu į jaunuosius vedlius dalyvaujančius konkurse.
Labai noriu padėkoti savo šeimos nariams, kurie visada mane palaiko ir padeda man siekti geriausių rezultatų parodų ringuose.
Neringa

 

Pagrindinis Istorija Augintiniai Vados Hendlerė Foto Kontaktai